Lecz się integracyjnie – czytaj nas jesienią!

Poszerz swoją wiedzę dotyczącą leczenia nowotworów i lecz się integracyjnie z kwartalnikiem „Aktualności Medyczne”! W najnowszym numerze m.in. o badaniach klinicznych, protonoterapii, COVID-19, nowotworach neureoendokrynnych i – jak zawsze – o tym, co pomaga w leczeniu i przywracaniu zdrowia: wsparciu psychologicznym, budowaniu zdrowia, naturalnych substancjach leczniczych.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem „Aktualności Medycznych”. Szukajcie go na www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de !

Gorąco zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia z nami „Aktualnosci Medycznych”. Piszcie do nas, przesyłajcie Wasze sugestie i tematy, które według Was powinny być poruszane.

Czekamy na Wasze relacje i historie z ostatniego czasu. Opublikujemy je.

Nadsyłajcie Wasze zdjęcia dokumentujące czas zmagań z chorobą nowotworową, ale i funkcjonowanie podczas pandemii koronawirusa. Opowiedzcie innym Cztelnikom o tym, jak spędzacie czas, jak radzicie sobie nie tylko z rakiem ale i z otaczającą Was, niełatwą rzeczywistością.

Wspierajmy się nawzajem w trudnym czasie pandemii! Przesłane teksty zostaną wydrukowane w „Aktualnościach Medycznych”.

Wszystkim naszym drogim Czytelnikom życzymy spokoju ducha, jasnego spojrzenia w przyszłość i miłych jesiennych wieczorów w domowym zaciszu, w otoczeniu bliskich osób.

Redakcja „Aktualności Medycznych”

„Aktualności Medyczne” to aktualna wiedza na temat integracyjnego leczenia nowotworów. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami leczenia nowotworów w nurcie akademickim i integracyjnym. Piszemy o tym, co pomaga w pokonaniu raka i zdrowieniu.

Korzystaj z wiedzy naszych Autorów – znanych i oddanych pacjentom specjalistów z Polski i zagranicy – i czytaj „Aktualności Medyczne” na: www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de. Gazetę można również wydrukować i przekazać swoim bliskim niekorzystającym z internetu.