Zima w pełni: znajdź czas na „Aktualności Medyczne”!

Poszerzaj wiedzę na temat terapii nowotworów i lecz się integracyjnie z kwartalnikiem „Aktualności Medyczne”! W najnowszym numerze m.in. o leczeniu glejaka wielopostaciowego, seksualności w raku piersi, odżywianiu w chorobie nowotworowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem „Aktualności Medycznych”. Szukajcie go na www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de !

Gorąco zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia z nami „Aktualnosci Medycznych”. Piszcie do nas, przesyłajcie Wasze sugestie i tematy, które według Was powinny być poruszane.

Czekamy na Wasze relacje i historie z ostatniego czasu. Opublikujemy je.

Nadsyłajcie Wasze zdjęcia dokumentujące czas zmagań z chorobą nowotworową, ale i funkcjonowanie podczas pandemii koronawirusa. Opowiedzcie innym Cztelnikom o tym, jak spędzacie czas, jak radzicie sobie nie tylko z rakiem, ale i z otaczającą Was, niełatwą rzeczywistością. Przesłane teksty zostaną wydrukowane w „Aktualnościach Medycznych”.

Wspierajmy się nawzajem w trudnym czasie pandemii!

Redakcja „Aktualności Medycznych”

„Aktualności Medyczne” to aktualna wiedza na temat integracyjnego leczenia nowotworów. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami leczenia nowotworów w nurcie akademickim i integracyjnym. Piszemy o tym, co pomaga w pokonaniu raka i zdrowieniu.

Korzystaj z wiedzy naszych Autorów – znanych i oddanych pacjentom specjalistów z Polski i zagranicy – i czytaj „Aktualności Medyczne” na: www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de. Gazetę można również wydrukować i przekazać swoim bliskim niekorzystającym z internetu.