Czytaj i lecz się integracyjnie!

Kwartalnik onkologiczny „Aktualności Medyczne” to aktualna wiedza na temat integracyjnego leczenia nowotworów. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami leczenia nowotworów w nurcie konwencjonalnym i integracyjnym. Piszemy o tym, co pomaga w pokonaniu raka i lepszym radzeniu sobie w chorobie.

Korzystaj z wiedzy naszych Autorów – znanych i oddanych pacjentom specjalistów z Polski i zagranicy – i czytaj „Aktualności Medyczne” na: www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de. Gazetę można również wydrukować i przekazać swoim bliskim niekorzystającym z internetu.

Gorąco zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia z nami „Aktualnosci Medycznych”. Piszcie do nas, przesyłajcie Wasze sugestie i tematy, które według Was powinny być poruszane.

Zapraszamy również do podzielenia się na naszych łamach swoim doświadczeniem choroby nowotworowej i powracania do zdrowia. Wspierajmy się nawzajem w trudnym czasie leczenia i zdrowienia! Przesłane teksty zostaną wydrukowane w „Aktualnościach Medycznych”.

Wszystkim naszym drogim Czytelnikom życzymy pięknej wiosny, budzącej nowe siły i nową nadzieję!

Redakcja „Aktualności Medycznych”