Wypoczywaj z „Aktulnościami Medycznymi” i lecz się integracyjnie!

W czasie letniego wypoczynku bądź na bieżąco z najnowszą wiedzą dotyczącą leczenia nowotworów i lecz się integracyjnie z naszym kwartalnikiem „Aktualności Medyczne”.

„Aktualności Medyczne” to aktualna wiedza na temat integracyjnego leczenia nowotworów. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami leczenia nowotworów w nurcie konwencjonalnym i integracyjnym. Piszemy o tym, co pomaga w pokonaniu raka i lepszym radzeniu sobie z chorobą.

Korzystaj z wiedzy naszych Autorów – znanych i oddanych pacjentom specjalistów z Polski i zagranicy – i czytaj „Aktualności Medyczne” na: www.aktualnosci-medyczne.pl oraz na www.eanu.de. Gazetę można również wydrukować i przekazać swoim bliskim niekorzystającym z internetu.

Gorąco zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia z nami „Aktualnosci Medycznych”. Piszcie do nas, przesyłajcie Wasze sugestie i tematy, które według Was powinny być poruszane.

Zapraszamy Was również do podzielenia się na naszych łamach swoim doświadczeniem choroby nowotworowej i powracania do zdrowia. Wspierajmy się nawzajem w trudnym czasie leczenia i zdrowienia! Przesłane teksty zostaną wydrukowane w „Aktualnościach Medycznych”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem „Aktualności Medycznych”. Szukajcie go na www.aktualnosci-medyczne.pl!

Wszystkim naszym drogim Czytelnikom życzymy udanego letniego wypoczynku, słonecznych dni i możliwości obcowania z naturą, która niesie uspokojenie myśli, oddala smutek, wzbudza nadzieję i przywraca zdrowie. Długich spacerów brzegiem morza, górskich wędrówek, odpoczynku nad szumiącą rzeką lub w pełnym słońca i zapachów lesie życzy Wam

Redakcja „Aktualności Medycznych”