Warsztaty psychologiczne ONLINE: Jak wzmacniać poczucie własnej wartości?

Choroba wyrzuciła Cię ze znanych torów, po których toczyło się Twoje życie? Ograniczenia, brak możliwości realizowania zadań i ról, świadomość własnej kruchości i śmiertelności sprawiają, że poczucie własnej wartości potrafi runąć jak domek z kart.

Czasem pojawia się świadomość, że myślimy o sobie nie najlepiej, kiedy jedocześnie wiemy, że ważne w czasie powrotu do zdrowia jest czucie się dobrze z sobą samym. Warto zatem odbudować lub transformować poczucie własnej wartości. Fundacja Unicorn zaprasza w podróż do odkrywania Siebie Samego pt. „Jak wzmacniać poczucie własnej wartości”.

Warsztaty odbędą się w dniach 27-28 kwietnia 2021 w godzinach 9.00-16.00 z przerwą obiadową. Przeznaczone są dla osób chorujących onkologicznie i ich bliskich, osób z niepełnosprawnością oraz zainteresowanych tematyką warsztatu.

Oferują możliwość lepszego poznania siebie i budowania samoświadomości, wzmocnienie poczucia własnej wartości, aktualizację swojej samooceny i dostarczą wiedzy na temat przyczyn niskiego poczucia własnej wartości oraz tego, jak nad nim pracować.

Co obejmuje warsztat i koszt uczestnictwa?

Każdy uczestnik otrzyma możliwość udziału w warsztacie psychologicznym (16 godzin szkoleniowych) oraz materiały warsztatowe.

Warsztat jest częściowo współfinansowany przez uczestników. Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 240 zł + 23% VAT, czyli 295,20 zł. Pozostałe koszty organizacji warsztatu pokrywa Fundacja Unicorn. 

Program warsztatów znajdziecie na www.unicorn.org.pl

W kwietniu Stowarzyszenie Unicorn zaprasza również na:

  • Warsztaty Terapii Simontonowskiej online pt. „Jak radzić sobie z emocjami w chorobie i wzmacniać swój układ odpornościowy? Jak mądrze się wspierać i podnosić jakość swojego życia?”. Termin: 13-16 kwietnia w godz. 9.00-16.00  
  • 5-cio dniowe warsztaty online „OSOBOWOŚĆ SILNA IMMUNOLOGICZNIE – 7 cech, które warto i można rozwijać”! Termin: 19-23 kwietnia w godz. 9.00-12.00

Źródło: unicorn.org.pl